2 Aralık 2010 Perşembe

Aziz Yıldırım'ın Mükemmel (!) İletişim Departmanının Yeni Ürünü Fener Radyo Yayında !!!
Aziz Yıldırım ;
“Taraftarlarımız tarafından beğeni ile takip edilen (!) FB TV'nin ardından çok yakında kulübümüzün resmi radyosunu da yayına sokacağız. Bu noktada, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayının ilk günlerinde test sinyallerini yayınlamaya başlayacak olan ve İstanbul'da da 97.0 frekansından yayın yapacak radyomuz, ilk etapta Marmara Bölgesi'nde dinlenebilecek. İleride yayın ağını genişletmeyi hedeflediğimiz radyomuz ile daha fazla taraftarımıza ulaşmayı amaçlıyoruz” 

Taraftarlara daha kolay ulaşabilmek ve onlarla temasta olabilmek adına, iletişim departmanının yürüttüğü bir çalışmanın da yeni yılın ilk aylarında devreye gireceğini kaydeden Aziz Yıldırım, “Taraftarlarımız, günümüzün en önemli mecrası olan internet ve bu mecrada oluşturulan sosyal ağlar üzerinden geliştirilen projeler sayesinde kulübümüz ile çok daha kolay ve etkili yollarla iletişim kurabilecek. Projelerimiz devreye girdiğinde, taraftarımız ile 24 saat iletişim halinde olarak, beklentilerine daha fazla yanıt verebileceğiz” şeklinde görüşlerini belirtti.

Bugünden itibaren İstanbul’da FM bandı 97.0 Mhz frekansından test yayınına başladı.
Uydu receiverlar için Radyonun uydu frekansları ise şöyle:
Frekans: 11.804
Symbole Rate: 24.444
Fec: 5/6
Polorizasyon – Vertical

*************************************
   Ne diyor ?
Taraftarlara daha kolay ulaşabilmek ve onlarla temasta olabilmek adına muhteşem iletişim departmanı (!) bu çalışmayı yürütüyormuş.
 Şimdiye kadar yaptıkları gibi yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi.
Şu kurumsal yapı (!)nın en zayıf halkalarından biri yahu bu iletişim departmanı.
 Aziz Yıldırım'ın bahsettiği taraftarlara pardon müşterilerine daha kolay ulaşabilmek ve onlarla temasta olmaktan kastettiği ; forma alın,kombine alın,bilet alın,fenercell alın,fener net alın,fener su alın,fenerbahçe kart alın demek için herhalde bunu anlamamak için aptal olmak lazım.
 Taraftarı başka türlü adam yerine koyduğu mu var ?
İletişim departmanının nasıl çalıştığını görmüyormuyuz ?
 Bir de beğeni ile takip edilen FB TV demiş.Güleyim bari.
Basketbol ve Voleybol maçlarını vermese kim izler FB TV'yi Allah aşkına yahu.
Neyse ...
Hayırlı Olsun diyelim gene de ama gözümüz açık,yemeyiz bu numaraları....

0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Etiketler