8 Kasım 2009 Pazar

Birazcık Onurun,Haysiyetin varsa İstifa et Bogdan. 80-67 !!!!


Derbide Gülen Efes Pilsen Oldu.

Beko Basketbol Ligi 4. Haftasında Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan derbi mücadelesinde 80-67’lik skorla gülen taraf Efes Pilsen oldu. 
Beko Basketbol Ligi 4. Haftasında Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan derbi mücadelesinde 80-67’lik skorla gülen taraf Efes Pilsen oldu.

Karşılaşmanın ilk sayısını Efes Pilsen Kaya Peker ile kaydederken Fenerbahçe Ülker’in ilk sayısı Oğuz Savaş’ın elinden geldi. Bu dakikadan sonra iki takım da karşılıklı sayılar kaydederken konuk ekipte Semih Erden pota altından kaydettiği üst üste sayılarla Fenerbahçe Ülker’i 4-7 öne geçirdi. Maçın ilk dakikalarında iki takım da kontrollü bir basketbol sergilerken ilk çeyreğin son 2 dakikasına girilirken Efes Pilsen Kaya Peker’in sayısı ile skor üstünlüğünü yeniden eline geçirdi (10-9) Ömer Aşık ve Ömer Onan ile rakibine gecikmeden yanıt veren Fenerbahçe Ülker skoru 10-14’e getirirken Efes Pilsen çeyreğin son saniyelerinde Bostjan Nachbar’ın sayıları ile skoru 12-14 yaptı ve çeyrek bu sonuçla tamamlandı.

İkinci çeyrek de iki takımın karşılıklı sayılarıyla başladı. Ömer Aşık’ın elinden bulduğu tek isabetli serbest atış ile sayısını 15’e çıkaran Fenerbahçe rakibinin Sinan Güler ve Ender Arslan ile bulduğu sayılara engel olamadı ve Efes Pilsen 16-15 öne geçti. Bu dakikalarda Ender ve Sinan ikilisi ile Fenerbahçe Ülker karşısında etkili olan Efes Pilsen çeyreğin ilk 2 dakikası sonunda skoru 19-15’e taşıdı. Bu dakikadan sonra Tarence Kinsey ve Semih Erden ile üst üste sayılar üreten Sarı Lacivertliler ilk yarının son 5 dakikasına girilirken skoru üstünlüğünü yeniden eline geçirdi (19-20) Fenerbahçe Ülker’in orta alanda üst üste yaptığı top kayıplarını iyi değerlendiren Efes Pilsen üst üste ürettiği sayılarla ilk yarının son dakikasına da 29-26 önde girdi. Devrenin kalan süresinde skor üstünlüğünü rakibine kaptırmayan Efes Pilsen soyunma odasına da 33-29 önde girdi.

Fenerbahçe Ülker ikinci yarının hemen başında Tarence Kinsey ile 3 sayılık basket üreterek farkı yeniden 1 sayıya indirirken (33-32) Efes Pilsen rakibine yanıt vermekte gecikmedi ve Ender Arslan’ın 3 sayılık basketiyle skoru 36-32’ye taşıdı. Oldukça çekişmeli geçen üçüncü çeyrekte her iki takım da karşılıklı sayılar ürettiler. Çeyreğin son iki dakikasına Efes Pilsen 46-43 önde girerken Fenerbahçe Ülker Ömer Onan’ın kullandığı serbest atışlardan bulduğu sayılarla skoru 46-45 yaptı. Bu dakikadan sonra da Efes Pilsen’in sayı bulamadan döndüğü iki hücumu iyi değerlendiren Fenerbahçe Ülker skora eşitlik getirdi ve final periyoduna 48-48’lik beraberlikle girildi.

Final periyodunun hemen başında Nachbar ile üç sayılık isabet sağlayan Efes Pilsen skor üstünlüğünü de geline geçirirken (51-48) Fenerbahçe Ülker adına bu çeyreğin ilk sayısı Semih Erden’in elinden geldi. Ömer Onan’ın ürettiği sayı ile de 51-52 öne geçen Fenerbahçe Ülker, Efes Pilsen’in Ender Arslan ile bulduğu üç sayılık baskete engel olamadı ve skoru yeniden 54-52 Efes Pilsen’in lehine oldu. Bu dakikadan sonra Rakocevic’in üçlüğü ile skoru 57-52 yapan Efes Pilsen, yine aynı oyuncusunun basketiyle 59-54 öne geçti. Efes Pilsen’in sayılarına Lynn Greer ile karşılık veren Fenerbahçe Ülker skoru 59-57’ye taşısa da Lacivert Beyazlılar Nachbar’ın üst üste sayılarıyla skoru 64-59 yaptı. Bu dakikadan sonra iki takım da karşılıklı sayılar üretmeye devam ederken final çeyreğinin etkili ismi Nachbar takımını 67-60 öne geçiren sayıyı kaydetti ve Efes Pilsen maçın son 2 dakikasına bu skorla üstün girdi. Karşılaşmanın kalan süresinde oyun üstünlüğünü elinden bırakmayan Efes Pilsen üst üste bulduğu sayılarla farkı arttırdı ve maçı 80-67 kazandı.

EFES PİLSEN : Mario Kasun 2 (2 ribaund, 1 asist), Charles Smith 4 (6 ribaund, 4 asist), Igor Rakocevic 17 (2 ribaund, 6 asist), Kerem Tunçeri 2, Marvis Thornton (2 ribaund, 1 asist), Kaya Peker 14 (4 ribaund, 1 asist), Bostjan Nachbar 15 (3 ribaund, 1 asist), Sinan Güler 9 (4 ribaund, 1 asist), Erder Arslan 17 (4 ribaund, 2 asist)

FENERBAHÇE ÜLKER: Ömer Onan 8 (2 ribaund, 3 asist), Semih Erden 10 (5 ribaund, 2 asist), Gordon Giricek 6 (5 ribaund, 1 asist), Damir Mrsic (1 ribaund, 2 asist), Lynn Greer 18 (1 ribaund, 4 asist), Oğuz Savaş 9 (5 ribaund), Tarence Kinsey 4 (4 ribaund, 1 asist), Ömer Aşık 12 (6 ribaund, 1 asist)

1.PERİYOT: 12-14
2.PERİYOT: 21-15
3.PERİYOT: 15-19
4.PERİYOT: 32-19

 

17669788.jpg 
  
Fazla  bir şey yazmaya gerek yok.
Ne Yüzsüz adamsın be Bogdan ? 
Git Artık.
Ömrümüzü yedin be ömrümüzü.
İhanet ediyorsunuz Sen ve Seni göreve getiren ve hala orada tutan Beyzadeler.
Bu kaçıncı kardeşim ?
Bile Bile lades demekten bıktık.Bu artık İHANET boyutuna vardı.
Kıçı kırık Dopingçiler aynı şekilde üst üste 6 maç kazanıyorlar ve BOGDAN hala 
“ Maçın son iki dakikasına kadar iyi bir oyun ortaya koyduk aslında. Son iki dakikada ise sanırım bir konsantrasyon eksikliği yaşadık. Efes pilsen güçlü bir ekip ve bu ekip karşısında Emir Preldzic’in eksikliğini hissettik. Ayrıca Sinan Güler ve Ender Arslan da bugün çok etkili bir oyun sergilediler ve takımlarına maçı kazandıran isimler oldular” diyor.
  32 sayı yemişsin son çeyrekte hala son 2 dakikaya kadar başa baş oynadık,Sinan Güler,Ender etkili oldular diyorsun.
 Son çeyrekte 1 tane mola almadın be adam.
Nachbar diye bilinen iyi bir dış atıcı adam üst üste 3 üçlük attı (15 sayısının 11'ini son çeyrekte attı) sen seyirciler gibi seyrettin.
Ne önlem aldın be adam ?
 Taraftar para vererek maçı seyrediyor sen milyon euro alarak maçı seyrediyorsun.
Oyun kurucu ve 4 numaradaki zaafiyeti,oradaki kara deliği çocuklar bile görüyoru bıraktım 
GERİ ZEKALILAR bile görüyor artık.
 Bunu görmemek için ARTIK İHANET İÇİNDE olmak lazım diyorum.
  Tüm yıl  boyunca normal sezonda sadece 2 mağlubiyet alan Aydın Örs'ün takımını 
yedin bitirdin beee.
Şu ligte sadece tek 1 rakibi var sen her maç aynı şekilde kepaze oluyorsun be adam.
 BİRAZCIK ONURUN,HAYSİYETİN,ŞEREFİN VARSA İSTİFA ET,ÇEKGİT !!!
  Hala bu adama destek çıkanlar varsa onlarda İHANET içindedir.
Senin emeğini çalan adamlardan birine methiyeler düzen,sevgilerini,aşkını sunan bir adamdan
ne bekliyor Aziz Yıldırım ve Mahmut anlayan beri gelsin.
 Aragones Dinazorundan hiç mi ders almadın Aziz Yıldırım ?

 Adam kovulup yüklü tazminat kapmak peşinde,takım umurunda değil.

 Yalakaları,Şakşakçıları ,Bık bık bık ötüyorlar ,taraftar bu takımı yalnız bırakıyor 
da falan da filan da.
Ulan soğuttu,bitirdi insanlardaki hevesi bu adam hala taraftara mok atıyorsunuz gafiller !!!!!!!!


0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Etiketler